Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   Następna

Tym razem w Lotos Lab odbył się instruktaż AED połączony z ćwiczeniami praktycznymi BLS. Pracownicy tej spółki mogli przekonać się jak dużym wysiłkiem jest prowadzenie skutecznego i prawidłowego RKO.

W pliku PDF możecie zobaczyć materiał przygotowany przez służby BHP Lotosu.

pdfLotoSfera materiał BHP

więcej...


31.01.2015 / Kolejne LIFEPAKI.

LIFEPAKI dla swoich pracowników !

W styczniu 2015 kolejni nasi Partnerzy zdecydowali się podnieść bezpieczeństwo swoich pracowników. Dzięki zakupowi defibrylatorów z rodziny LIFEPAK oraz przeprowadzonych szkoleń w zakresie udzielania pierszej pomocy z użyciem AED do naszego grona dołączyli:
LOTOS Lab S.A. (relacja ze szkolenia wkrótce)
SteriPak Medical Sp. z o.o.
BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o.
Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych
Mamy nadzieję, iż nasze wysiłki w promowaniu idei powszechnego dostępu do wczesnej defibrylacji zaowocują dalszym wzrostem świadomości wśród naszych obecnych jak i potencjalnych Partnerów.

więcej...


Tym razem intrukaż AED odbył się dla pracowników firmy LOTOS Kolej Sp. z o.o.

We wtorek 16 grudnia spotkalismy się z pracownikami spółki LOTOS Kolej (miałem okazję zobaczyć jak wygląda kanał serwisowy dla lokomotyw !). Podczas szkolenia omówione zostały zasady udzielania pierwszej pomocy, ale główny nacisk był położony na zapoznaniu się z korzyściami jakie daje defibrylator LIFEPAK 1000. Omówiliśmy możliwości tego urządzenia oraz sposób jego obsługi.

 

więcej...


Centrum Bankowości Bezpośredniej - podstawowe zabiegi resuscytacyjne oraz obsługa AED w oddziałach w Krakowie i Łodzi.

8 i 9 grudnia, przeprowadziliśmy szkolenie dla pracowników Centrum Bankowości Bezpośredniej w lokalizacji krakowskiej oraz łódzkiej. Głównym celem szkolenia było zapoznanie uczestników z protokołem postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowym elementem było  zaznajomienie kursantów z korzyściami i możliwościami jakie daje defibrylator LIFEPAK CR Plus. Zajęcia miały charakter teoretyczny jak i praktyczny.

więcej...


Mieliśmy przyjemność przeszkolić personel z AED !

Jako element związany ze sprzedażą defibrylatorów AED prowadzimy szkolenia instrukażowe w tym zakresie. Tak też się stało po zakupie przez Ministerstwo Zdrowia defibrylatorów LIFEPAK CR Plus. Jak się okazało personel pracujący w ministerstwie dzięki zaangażowaniu Głównej Specjalistki ds. BHP jest na bieżąco szkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy także z użyciem defibrylatora. Instruktaż ten był więc przypomnieniem z RKO i uzupełnieniem w zakresie AED.

więcej...


W 2021 zaufali nam: