Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14   Następna

Mieliśmy przyjemność przeszkolić personel z AED !

Jako element związany ze sprzedażą defibrylatorów AED prowadzimy szkolenia instrukażowe w tym zakresie. Tak też się stało po zakupie przez Ministerstwo Zdrowia defibrylatorów LIFEPAK CR Plus. Jak się okazało personel pracujący w ministerstwie dzięki zaangażowaniu Głównej Specjalistki ds. BHP jest na bieżąco szkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy także z użyciem defibrylatora. Instruktaż ten był więc przypomnieniem z RKO i uzupełnieniem w zakresie AED.

więcej...


DefiMed AED uczestniczył w tym pikniku :)

18 września na terenie płockiego Orlenu odbyła się kolejna edycja pikniku dla służb ratownictwa i BHP. Celem tego wydarzenia była prezentacja nowoczesnych rozwiązań z tej dziedziny. Specyfika Orlenu wymaga aby tamtejsze służby wyposażone były w sprzęt o wysokiej technologi spełniający wymagania dla potencjalnych zagrożeń. DefiMed AED był uczestnikiem tego pikniku, gdzie zgodnie z naszą misją prezentowaliśmy  defibrylatory oraz urządzenia do wspomagania RKO.

więcej...


30.11.-0001 /

Od dziś dysponujemy pełną gamą rozwiązań dla zabezpieczenia i przechowywania AED. Szafki AED to bardzo ważny element zabezpieczenia przed NZK. Oferujemy rozwiązania dla każdego rodzaju pomieszczeń od małych biur do wielkich hal produkcyjnych, a także do umieszczenia AED na zewnątrz co ma kluczowe znaczenie przy programie PAD (publiczny dostęp do defibrylacji). Szafki zabezpieczają AED przed warunkami zewnętrznymi (kurz, woda, mróz, promienie słoneczne)oraz nieuzasadnionej próbie użycia. Ale ważniejsze jest to iż komunikują one miejsce, w którym znajduje się defibrylator, a także informują o zdarzeniu i potrzebie niesienia pomocy dzięki wbudowanym alarmom dźwiękowym.

więcej...


Marce LIFEPAK w 2020 zaufali:

Zapytaj o leasing lub inne metody finansowania Sprawdź ->