O nas

 

DefiMed-AED jest partnerem Physio-Control Polska w kategorii defibrylatorów AED (ang. Automated External Defibrillator) czyli automatycznych defibrylatorów zewnętrznych na terenie Polski. Jesteśmy dumni, że wspólnie ze światowym liderem techniki medycznej jakim jest Phisio-Control możemy edukować i wdrażać idee powszechnego dostępu do defibrylacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Uważamy, że ponad 60 lat badań i doświadczenia jakie stoi za Phisio-Control na rynku technologii medycznej o najbardziej wymagających parametrach, jakim jest rynek amerykański daje gwarancje najwyższej jakości. To firma specjalistyczna o wąskim zakresie, dająca nowoczesność i ciągłość rozwiązań; od 1994 roku także na terenie Polski.

 

Wizja

Ulepszamy przyszłość promując pomaganie innym.                         Podstawy: zaangażowanie na rzecz inspirowania społeczności
                                                                                                          kreowanie świadomości i potrzeb klientów
                                                                                                          ciągłe doskonalenie działalności 

Misja

Kierujemy się zasadą, iż każdy może i każdy powinien uczynić co w jego mocy aby ratować życie drugiej osoby. Naszą misją jest uświadomienie tej wartości wszystkim Polakom.

 

 

 

Marce LIFEPAK w 2019 zaufali:

  • Ochotnicza Straż Pożarna
Zapytaj o leasing lub inne metody finansowania Sprawdź ->