O nas

 

DefiMed-AED od pięciu lat jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki LIFEPAK w kategorii defibrylatorów AED (ang. Automated External Defibrillator) czyli zautomatyzowanych defibrylatorów zewnętrznych na terenie Polski. Jesteśmy dumni, że wspólnie ze światowym liderem techniki medycznej jakim jest Stryker Medical możemy edukować i wdrażać idee powszechnego dostępu do defibrylacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Uważamy, że ponad 60 lat badań i doświadczenia jakie stoją za marką LIFEPAK na rynku technologii medycznej o najbardziej wymagających parametrach, jakim jest rynek amerykański daje gwarancje najwyższej jakości. LIFEPAK to marka specjalistyczna o wąskim zakresie, która wśród lekarzy medycyny ratunkowej i ratowników medycznych ma ugruntowaną pozycję. Ze względu na swoją jakość i skuteczność, a także ciągły rozwój i wdrażanie nowatorskich rozwiązań jest uważana za numer 1 na świecie; od 1994 roku także na terenie Polski.

 

Wizja

Ulepszamy przyszłość promując pomaganie innym.                         Podstawy: zaangażowanie na rzecz inspirowania społeczności
                                                                                                          kreowanie świadomości i potrzeb klientów
                                                                                                          najwyższa jakość urządzeń i obsługi
                                                                                                          ciągłe doskonalenie działalności 


Misja


Kierujemy się zasadą, iż każdy może i każdy powinien uczynić co w jego mocy aby ratować życie drugiej osoby. Naszą misją jest uświadomienie tej wartości wszystkim Polakom.

 

 

 

W 2024 zaufali nam: