Szkolenia instruktażowe AED i RKO

Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia instruktażowe AED oraz z udzielania pierwszej pomocy zarówno dla licencjonowanych placówek medycznych, jak i dla osób, które pragną zdobyć wiedzę z owego zakresu. Są to prowadzone przez profesjonalistów pokazowe klasy, na których uczestnicy będą mogli również wypróbować różne techniki przydatne w sytuacjach kryzysowych, gdy należy ratować zdrowie lub życie.

Na module instruktażowym AED zademonstrujemy teorię Resusctacji Krążeniowo Oddechowej oraz podstawy korzystania z defibrylatorów AED. Defibrylatory LIFEPAK CR2 są uważane za najbardziej intuicyjne w osłudze także dla osób nie posiadających podstawowego przeszkolenia. Dzięki temu, również osoba z podstawowym instruktażem na temat owego sprzętu jest w stanie uratować życie w razie wypadku.

Kurs udzielania pierwszej pomocy to zakończony zdobyciem przez uczestników dyplomu moduł, na którym pokazane są prawidłowe zachowania, które należy zademonstrować w przypadku utraty przytomności, padaczki, duszenia się czy innych potencjalnych niebezpieczeństw dla danej osoby.

 

 

 

W 2024 zaufali nam: