Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem poświęconym zagadnieniu kontroli, powiadamiania i zarządzania siecią defibrylatorów AED na dowolnym terytorium. LIFELINKcentral to narzędzie pozwalające na kontrolę i zarządzanie przez jedną osobę z dowolnego miejsca ! Oszczędzamy czas, siły i fundusze. System jest dostępny przy zakupie nawet jednej sztuki defibrylatora marki LIFEPAK CR2.

 
http://przyjacielprzypracy.pl/2018/04/17/zarzadzanie-siecia-defibrylatorow-aed/
więcej...


27.04.2018 / Nasze SAWO :)

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018 chcemy podziękować za możliwość zaprezentowania najnowszych rozwiązań związanych z dostępem do wczesnej defibrylacji w przestrzeni publicznej. Przez trzy dni mieliśmy okazję uwypuklić cechy, zalety i korzyści płynące z posiadania defibrylatorów LIFEPAK CR2 i systemu zarządzania LIFELINKcentral. Przypomnieliśmy także dlaczego model LIFEPAK 1000 jest tak ceniony przez strażaków !

więcej...


16.04.2018 / SAWO '18

Jesteśmy stałymi uczestnikami Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa. Wszystkich, którzy chcą poznać prawdy i mity o defibrylacji i dowiedzieć się dla czego jedne defibrylatory są skuteczniejsze od drugich zapraszamy do nas !!!  

http://sawo.mtp.pl/pl/na_targi_zapraszaja/defimed-aed/#

                                                                     

więcej...


Po 21 latach zakończył się cykl życia produktu defibrylatora LIFEPAK® 500. Od 31 stycznia 2018 r. Physio-Control zaprzestał usług kontrolnych i naprawczych dla wszystkich urządzeń LIFEPAK 500 (zarówno jednofazowych, jak i dwufazowych). Physio-Control zaleca wymianę urządzeń, które mają więcej niż osiem lat. Proaktywna wymiana starszych urządzeń może pomóc w zapewnieniu gotowości urządzenia do użycia w sytuacjach awaryjnych. DefiMed AED jako autoryzowany Partner producenta w Polsce odpowie na ewentualne pytania klientów, którzy posiadają na wyposażeniu ten model defibrylatora. Pod linkami list producenta.

więcej...


Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. stawia na bezpieczeństwo swoich pasażerów. W tym celu podjęto decyzję o zamontowaniu defibrylatorów AED z tramwajach.

 

http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/34491-bezpieczniej-w-gdanskich-tramwajach-dzieki-defibrylatorom-aed.html

 

więcej...


W 2021 zaufali nam: