Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   Następna

XII Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym odbyły się ponownie w Licheniu Starym. Nad brzegiem jeziora i na wodzie przez trzy dni odbywały się konkurencje pokazujące umiejętności strażaków ochotników w ratownictwie wodnym. Drużyny z całej Polski rywalizowały w poszczególnych konkurencjach jak i w klasyfikacji generalnej. DefiMed tradycyjnie ufundował nagrodę w postaci defibrylatora AED LIFEPAK CR Plus. Nagroda powędrowała do III drużyny w kategorii generalnej - OSP Licheń. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawziętej rywalizacji z organizatorom jak zwykle sprawnego przeprowadzenia zawodów.

więcej...


Podczas trzech dni Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych mieliśmy okazję zaprezentować defibrylatory marki LIFEPAK, które z powodzeniem są wykorzystywane przez ratowników różnych służb. Szczególną uwagę skupiliśmy na modelu LIFEPAK 1000. To właśnie defibrylator dedykowany dla grup ratowniczych (straż, wojsko, GOPR, WOPR, grupy poszukiwawcze), który może działać jak typowy AED, ale można go także skonfigurować pod potrzeby i umiejętności konkretnej grupy ratowniczej w trybie manualnym. Wyposażony w potężne ogniwo podające 400 wyładowań o energii 360 dżuli, wyświetlacz LCD monitorujący wykres krzywej EKG, bardzo wysoka odporność na warunki otoczenia sprawia, iż LIFEPAK 1000 to niedościgniony lider defibrylatorów w tym segmencie !

więcej...


Zachęcamy do zapoznania się z artykułem poświęconym zagadnieniu kontroli, powiadamiania i zarządzania siecią defibrylatorów AED na dowolnym terytorium. LIFELINKcentral to narzędzie pozwalające na kontrolę i zarządzanie przez jedną osobę z dowolnego miejsca ! Oszczędzamy czas, siły i fundusze. System jest dostępny przy zakupie nawet jednej sztuki defibrylatora marki LIFEPAK CR2.

 
http://przyjacielprzypracy.pl/2018/04/17/zarzadzanie-siecia-defibrylatorow-aed/
więcej...


27.04.2018 / Nasze SAWO :)

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2018 chcemy podziękować za możliwość zaprezentowania najnowszych rozwiązań związanych z dostępem do wczesnej defibrylacji w przestrzeni publicznej. Przez trzy dni mieliśmy okazję uwypuklić cechy, zalety i korzyści płynące z posiadania defibrylatorów LIFEPAK CR2 i systemu zarządzania LIFELINKcentral. Przypomnieliśmy także dlaczego model LIFEPAK 1000 jest tak ceniony przez strażaków !

więcej...


16.04.2018 / SAWO '18

Jesteśmy stałymi uczestnikami Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa. Wszystkich, którzy chcą poznać prawdy i mity o defibrylacji i dowiedzieć się dla czego jedne defibrylatory są skuteczniejsze od drugich zapraszamy do nas !!!  

http://sawo.mtp.pl/pl/na_targi_zapraszaja/defimed-aed/#

                                                                     

więcej...