Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

11.05.2020 / ODWIEDŹ STRONĘ....

 

 https://www.lifepakcr2.pl/

 

Na tej stronie znajdziesz moc informacji o wszystkich modelach LIFEPAK CR2. Chcesz wiedzieć czym się różnią te defibrylatory ? Który model wybrać ? Jakie korzyści daje możliwość komunikacji za pomocą darmowego programu LIFELINKcentral ? A może chcesz porównać CR2 z konkurencją ? Sprawdź sobie......

 

więcej...


29.04.2020 / LIFEPAK CR USB

Już jest ! Model LIFEPAK CR2 jest dostępny także w wersji USB. Jak wszystkie modele występuje w wersji półautomatycznej jak i w wersji pełnego automatu. To sprawia, że w chwili obecnej marka LIFEPAK w segmencie AED jako jedyna oferuje pełne portfolio defibrylatorów. Klienci w zależności od potrzeb mogą wybrać:
- LIFEPAK CR2 USB;     - LIFEPAK CR2 Wi-Fi;     - LIFEPAK CR2 3G    - wszystkie wersje są dostępne jako półautomatyczne i jako automatyczne.
- LIFEPAK 1000;           - LIFEPAK 1000 EKG;     - LIFEPAK 1000 AKU - wszystkie wersje są dostępne jako półautomatyczne i jako manualne.


więcej...


28.11.2019 / Certyfikat Stryker

Przedstawiciele 19 podmiotów współpracujących z naszą firmą, którzy wzięli udział w warsztatach szkoleniowych otrzymali Certyfikaty Stryker. To potwierdzenie najwyższej jakość obsługi klienta i przygotowania naszych Partnerów pod względem merytorycznym, a to priorytety DefiMedu !

 

Defibrylator Lifpak CR2

 

więcej...


W dniach 10 - 11 października w Strykowie odbyło się spotkanie dystrybutorów marki LIFEPAK. Przedstawiciele 19 firm z całej Polski, podczas dwudniowych warsztatów i prezentacji mieli możliwość utrwalenia zalet i korzyści związanych z marką LIFEPAK. Jednak najwięcej emocji dostarczyły możliwości systemu komunikacji, powiadamiania i zarządzania siecią AED czyli LIFELINKcentral. Dodatkowo przedstawiciele producenta czyli Stryker Medical zaprezentowali szersze portfolio produktów, które już obecnie wzbudzają zainteresowanie klientów z tak zwanego "rynku nieszpitalnego" i wkrótce mogą trafić do klientów chcących zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników.

więcej...


W 2021 zaufali nam: