Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

Publiczna sieć AED powstała w Bielsku-Białej. Dzięki zaangażowaniu władz miast uruchomiliśmy program Publicznego Dostępu do Defibrylacji. W oparciu o automatyczną wersję defibrylatorów LIFEPAK CR2 3G powstała sieć 10 urządzeń umieszczonych w wyselekcjonowanych miejscach miasta. Wszystkie dzięki wbudowanemu modułowi 3G łączą się z programem LIFELINKcentral. Dzięki niemu z dowolnego miejsca i urządzenia funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz wybrani ratownicy mogą sprawdzić aktualny stan każdego z defibrylatorów.

 

https://www.bielsko.info/wiadomosci/25408-dziesiec-nowych-defibrylatorow-pojawilo-sie-w-bielsku-bialej-bielsko-biala

https://bielskobiala.naszemiasto.pl/defibrylatory-w-bielsku-bialej-dziesiec-urzadzen-ratujacych/ar/c14-7999335

 

 

więcej...


Skrót AED jest nieprecyzyjnie tłumaczony jako "automatyczny defibrylator zewnętrzny". Prawidłowe tłumaczenie powinno brzmieć "zautomatyzowany defibrylator zewnętrzny". Wśród zautomatyzowanych defibrylatorów zewnętrznych wyróżniamy urządzenia w pełni automatyczne oraz półautomatyczne (często przedstawiane właśnie jako automatyczne). Różnica jest istotna. Automatyczny defibrylator samodzielnie analizuje rytm serca i samodzielnie podaje wstrząs terapeutyczny jeżeli jest takie wskazanie. W półautomatycznym to ratownik musi przez naciśnięcie guzika wywołać wstrząs. Automatyczne defibrylatory powstały aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i szybszą obsługę AED przez osoby postronne w przestrzeni publicznej, nieprzeszkolone z RKO i obsługi AED.

więcej...


11.05.2020 / ODWIEDŹ STRONĘ....

 

 https://www.lifepakcr2.pl/

 

Na tej stronie znajdziesz moc informacji o wszystkich modelach LIFEPAK CR2. Chcesz wiedzieć czym się różnią te defibrylatory ? Który model wybrać ? Jakie korzyści daje możliwość komunikacji za pomocą darmowego programu LIFELINKcentral ? A może chcesz porównać CR2 z konkurencją ? Sprawdź sobie......

 

więcej...


29.04.2020 / LIFEPAK CR USB

Już jest ! Model LIFEPAK CR2 jest dostępny także w wersji USB. Jak wszystkie modele występuje w wersji półautomatycznej jak i w wersji pełnego automatu. To sprawia, że w chwili obecnej marka LIFEPAK w segmencie AED jako jedyna oferuje pełne portfolio defibrylatorów. Klienci w zależności od potrzeb mogą wybrać:
- LIFEPAK CR2 USB;     - LIFEPAK CR2 Wi-Fi;     - LIFEPAK CR2 3G    - wszystkie wersje są dostępne jako półautomatyczne i jako automatyczne.
- LIFEPAK 1000;           - LIFEPAK 1000 EKG;     - LIFEPAK 1000 AKU - wszystkie wersje są dostępne jako półautomatyczne i jako manualne.


więcej...


W 2021 zaufali nam: