Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

17.05.2016 / Bezpieczna Firma 2016

Przed nami kolejna edycja Mistrzostw Ratownictwa Medycznego - Bezpieczna Firma 2016. MIstrzostwa organizowane przez Medicover gromadzą zakładowe drużyny ratownicze z całej Polski. W tym roku udział weźmie ponad 30 ekip. DefiMed jako Sponsor Główny ufundował nagrodę główną w postaci urządzenia wspomagającego kompresję klatki piersiowej TrueCPR. Oprócz tego zorganizujemy i przeprowadzimy jedną z konkurencji, dotyczącą jakości RKO.

https://www.medicover.pl/261,1515,313,mistrzostwa-ratownictwa-medycznego-bezpieczna-firma-2016,news.htm

 

więcej...


29.04.2016 / Co na SAWO 2016 ?

Targi SAWO 2016 za nami. Na stoisku DefiMed'u nr 18, zaprezentowaliśmy pełną gamę naszych produktów. Dwa modele defibrylatorów AED - LIFEPAK CR Plus i LIFEPAK 1000, urządzenia do kompresji klatki piersiowej TrueCPR oraz LUCAS2, a także całą gamę szafek do AED w tym po raz pierwszy szafkę z powiadamianiem za pomocą telefonów komórkowych (telefon + SMS). Przeprowadziliśmy także konkurs jakości uciskania klatki piersiowej podczas RKO. Jego poziom był zaskakująco wysoki ! Z naszego punktu widzenia impreza była udana, odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych tematem dostępu do wczesnej defibrylacji.

więcej...


19.04.2016 / DefiMed na SAWO 2016

Chcemy zakomunikować, iż DefiMed będzie reprezentował światowego lidera w technologi defibrylacji Physio-Control podczas tegorocznych targów SAWO 2016. Targi odbęda się tradycyjnie w Poznaniu w dniach 26-28 kwietnia. W trakcie ich trwania na stoisku numer 18 w pawilonie 3a zaprezentujemy defibrylatory AED, szafki AED z powiadamianiem telefonicznym i SMS oraz urządzenia wspomagające kompresję klatki piersiowej. Kto chce dowiedzieć się jak wygląda nowoczesna technologia w służbie pierwszej pomocy przedmedycznej niech nas odwiedzi !

do zobaczenia

więcej...


Współparca DefiMed'u z Galeriami Handlowymi należącymi do sieci Carrefour Polska nabiera rozmachu. Nic więc dziwnego, że jej efekty zaczynają być "widoczne" wśród zainteresowanych publicznym dostępem do wczesnej defibrylacji. Dowodem na to są dwa poniższe linki z prasy lokalnej oraz portalu branżowego:

http://wiadomosci.olsztyn.pl/centrum-handlowe-carrefour-w-olsztynie-bedzie-mialo-defibrylator/

http://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/,49690.html

więcej...


17.02.2016 / Szafki AED

Od dziś dysponujemy pełną gamą rozwiązań przeznaczonych do umieszczania i zabezpieczenia AED. Oferujemy szafki AED rozpoczynająć do małych powierzchni biurowych, aż po duże hale przemysłowe. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania jakie stawiają przed nami warunki zewnętrzne (kurz, woda, mróz, promienie słoneczne), a także próby nieuzasadnionego użycia czy wandalizmu. Oprócz ochrony AED, szafki przez swój wygląd muszą bardzo dobrze informować o miejscu umieszczenia defibrylatora, a także komunikować o zdarzeniu i potrzebie niesienia pomocy po przez alarm dźwiękowy.

więcej...


W 2021 zaufali nam: