Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   Następna

PAD - Public Access Defibrillation to program powszecjnego dostępu do wczesnej defibrylacji w miejscach publicznych. Jego idea polega na tym, iż AED jest dostępny dla wszystkich osób, które chcą i powinny udzielić pomocy poszkodowanym. Jednak aby tak się stało potrzebne są defibrylatory w przestrzeni publicznej. W czerwcu LIFEPAKi CR Plus pojawiły się w sieci salonów samochodowych, galerii handlowej, markecie handlowym i biurowcu.

więcej...


W tym roku, rekordowa ilość 35 drużyn ratowniczych, wzięła udział w zawodach, które odbyły się w Pasymiu nad jeziorem Kalwa. Podczas wykonywania 12 zadań, w tym 2 nocnych uczestnicy prezentowali i przyswajali podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Zadania symulowały zagrożenia związane z terroryzmem, który stawia przed nami co raz większe wyzwania, od naszej zimnej krwi i opanowania może zależeć ludzkie życie. Podczas tegorocznej edycji, współtworzyliśmy jedną z konkurencji, polegającą na sprawdzeniu jakości ucisków klatki piersiowej, w trakcie RKO prowadzonego w trudnych warunkach. Ufundowana przez DefiMed nagroda główna w postaci urządzenia do wspomagania klatki piersiowej TrueCPR trafiła w ręce zwycięskiej drużyny pracowników firmy Unilever. Gratulujemy !

więcej...


17.05.2016 / Bezpieczna Firma 2016

Przed nami kolejna edycja Mistrzostw Ratownictwa Medycznego - Bezpieczna Firma 2016. MIstrzostwa organizowane przez Medicover gromadzą zakładowe drużyny ratownicze z całej Polski. W tym roku udział weźmie ponad 30 ekip. DefiMed jako Sponsor Główny ufundował nagrodę główną w postaci urządzenia wspomagającego kompresję klatki piersiowej TrueCPR. Oprócz tego zorganizujemy i przeprowadzimy jedną z konkurencji, dotyczącą jakości RKO.

https://www.medicover.pl/261,1515,313,mistrzostwa-ratownictwa-medycznego-bezpieczna-firma-2016,news.htm

 

więcej...


29.04.2016 / Co na SAWO 2016 ?

Targi SAWO 2016 za nami. Na stoisku DefiMed'u nr 18, zaprezentowaliśmy pełną gamę naszych produktów. Dwa modele defibrylatorów AED - LIFEPAK CR Plus i LIFEPAK 1000, urządzenia do kompresji klatki piersiowej TrueCPR oraz LUCAS2, a także całą gamę szafek do AED w tym po raz pierwszy szafkę z powiadamianiem za pomocą telefonów komórkowych (telefon + SMS). Przeprowadziliśmy także konkurs jakości uciskania klatki piersiowej podczas RKO. Jego poziom był zaskakująco wysoki ! Z naszego punktu widzenia impreza była udana, odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych tematem dostępu do wczesnej defibrylacji.

więcej...


19.04.2016 / DefiMed na SAWO 2016

Chcemy zakomunikować, iż DefiMed będzie reprezentował światowego lidera w technologi defibrylacji Physio-Control podczas tegorocznych targów SAWO 2016. Targi odbęda się tradycyjnie w Poznaniu w dniach 26-28 kwietnia. W trakcie ich trwania na stoisku numer 18 w pawilonie 3a zaprezentujemy defibrylatory AED, szafki AED z powiadamianiem telefonicznym i SMS oraz urządzenia wspomagające kompresję klatki piersiowej. Kto chce dowiedzieć się jak wygląda nowoczesna technologia w służbie pierwszej pomocy przedmedycznej niech nas odwiedzi !

do zobaczenia

więcej...


W 2022 zaufali nam: