Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

W tym roku, rekordowa ilość 35 drużyn ratowniczych, wzięła udział w zawodach, które odbyły się w Pasymiu nad jeziorem Kalwa. Podczas wykonywania 12 zadań, w tym 2 nocnych uczestnicy prezentowali i przyswajali podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Zadania symulowały zagrożenia związane z terroryzmem, który stawia przed nami co raz większe wyzwania, od naszej zimnej krwi i opanowania może zależeć ludzkie życie. Podczas tegorocznej edycji, współtworzyliśmy jedną z konkurencji, polegającą na sprawdzeniu jakości ucisków klatki piersiowej, w trakcie RKO prowadzonego w trudnych warunkach. Ufundowana przez DefiMed nagroda główna w postaci urządzenia do wspomagania klatki piersiowej TrueCPR trafiła w ręce zwycięskiej drużyny pracowników firmy Unilever. Gratulujemy !

więcej...


17.05.2016 / Bezpieczna Firma 2016

Przed nami kolejna edycja Mistrzostw Ratownictwa Medycznego - Bezpieczna Firma 2016. MIstrzostwa organizowane przez Medicover gromadzą zakładowe drużyny ratownicze z całej Polski. W tym roku udział weźmie ponad 30 ekip. DefiMed jako Sponsor Główny ufundował nagrodę główną w postaci urządzenia wspomagającego kompresję klatki piersiowej TrueCPR. Oprócz tego zorganizujemy i przeprowadzimy jedną z konkurencji, dotyczącą jakości RKO.

https://www.medicover.pl/261,1515,313,mistrzostwa-ratownictwa-medycznego-bezpieczna-firma-2016,news.htm

 

więcej...


29.04.2016 / Co na SAWO 2016 ?

Targi SAWO 2016 za nami. Na stoisku DefiMed'u nr 18, zaprezentowaliśmy pełną gamę naszych produktów. Dwa modele defibrylatorów AED - LIFEPAK CR Plus i LIFEPAK 1000, urządzenia do kompresji klatki piersiowej TrueCPR oraz LUCAS2, a także całą gamę szafek do AED w tym po raz pierwszy szafkę z powiadamianiem za pomocą telefonów komórkowych (telefon + SMS). Przeprowadziliśmy także konkurs jakości uciskania klatki piersiowej podczas RKO. Jego poziom był zaskakująco wysoki ! Z naszego punktu widzenia impreza była udana, odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych tematem dostępu do wczesnej defibrylacji.

więcej...


19.04.2016 / DefiMed na SAWO 2016

Chcemy zakomunikować, iż DefiMed będzie reprezentował światowego lidera w technologi defibrylacji Physio-Control podczas tegorocznych targów SAWO 2016. Targi odbęda się tradycyjnie w Poznaniu w dniach 26-28 kwietnia. W trakcie ich trwania na stoisku numer 18 w pawilonie 3a zaprezentujemy defibrylatory AED, szafki AED z powiadamianiem telefonicznym i SMS oraz urządzenia wspomagające kompresję klatki piersiowej. Kto chce dowiedzieć się jak wygląda nowoczesna technologia w służbie pierwszej pomocy przedmedycznej niech nas odwiedzi !

do zobaczenia

więcej...


Współparca DefiMed'u z Galeriami Handlowymi należącymi do sieci Carrefour Polska nabiera rozmachu. Nic więc dziwnego, że jej efekty zaczynają być "widoczne" wśród zainteresowanych publicznym dostępem do wczesnej defibrylacji. Dowodem na to są dwa poniższe linki z prasy lokalnej oraz portalu branżowego:

http://wiadomosci.olsztyn.pl/centrum-handlowe-carrefour-w-olsztynie-bedzie-mialo-defibrylator/

http://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/,49690.html

więcej...


W 2021 zaufali nam: