Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

Podczas XVIII edycji Tragów BeHaPe w Katowicach defibrylator LIFEPAK CR2 zdobył wyróżnienie w konkursie na produkt targów !!! Mieliśmy okazję aby przybliżyć to urządzenie szerokiemu gronu odbiorców. Szczególnie zależało nam aby uwypuklić możliwości systemu LIFELINKcentral, który odpowiada za komunikację i zarządzanie siecią defibrylatorów LIFEPAK CR2 rozrzuconych w różnych lokalizacjach/miejscowościach. Dostęp do tego systemu jest standardowym elementem/wyposażeniem przy zakupie każdego egzemplarza LIFEPAK CR2. To rozwiązanie rewolucjonizuje dotychczasowe podejście do sieci defibrylatorów AED szczególnie w przestrzeni publicznej w ramach Publicznego Dostępu do Defibrylacji (PAD).

więcej...


06.01.2017 / Gdynia z AED

Rok 2016 zakończyliśmy dwoma ciekawymi projektami. Pierwszy polegał na wyposażenia wszystkich oddziałów grupy Can-Pack S.A. na terenie Polski w kilkanaście defibrylatorów marki LIFEPAK. Natomiast drugi dotyczył przestrzeni publiczej Gdyni w ramach PAD (Public Access Defibrillation). W defibrylatory LIFEPAK wyposażone zostały placówki urzędów miejskich oraz InfoBox na jednym z głównych skrzyżowań Gdyni. Dodatkowo jedno urządzenie zostało przekazane funkcjonariuszom Straży Miejskiej. Ten defibrylator jako mobilny będzie na wyposażeniu pojazdu patrolowego. Oczywiście zarówno pracownicy jak i wybrana część strażników miejskich zostali przeszkoleni z Resusytacji Krążeniowo Oddechowej z użyciem defibrylatora AED.

więcej...


28.11.2016 / NOWOŚCI 2016 !!!

W listopadzie 2016 roku Physio-Control wprowadziło na rynek dwa nowe urządzenia. System wspomagania kompresji klatki piersiowej LUCAS 3 to kolejna udoskonalona wersja urządzenia, którego zalety zna już wiekszość Zespołów Ratownictwa Medycznego. Natomiast nowy defibrylator AED LIFEPAK CR2 to przełomowe rozwiązanie zarówno pod względem terapeutycznym jak i technicznym. Jako jedyny obecnie skraca czas przerw w resuscytacji poniżej 10 sekund !!! Jest to możliwe dzięki unikalnej technologi cprINSIGHT. Jako jedyny także komunikuje się z wybranymi służbami lub osobami za pomocą sieci Wi-Fi i 3G.

więcej...


 

Październik był miesiącem intensywnych szkoleń. Dla naszych Partnerów przeprowadziliśmy szkolenia instruktażowe AED oraz certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wg. wymagań Kodeksu Pracy. W dziewięciu lokalizacjach na terenie całej Polski przeszkoliliśmy 184 osoby. Jeśteśmy przekonani, iż nasze wysiłki przyczynią się do wzrostu umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy ze szczególnym uwzględnieniem RKO z AED.

więcej...


Podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych w Krakowie zaprezentowaliśmy po raz pierwszy najnowszy defibrylator AED marki LIFEPAK CR2 ! To najnowsza generacja defibrylatora AED wykonana przez światowego lidera w tej dziedzinie Physio-Control. LIFEPAK CR2 posiada wszystkie obecnie dostępne rozwiązania techniczne na rynku mające wpływ na skuteczną akcję ratunkową przy użyciu AED. Ale co najważniejsze posiada unikalne rozwiązania, do których można zaliczyć wykonywanie analizy rytmu serca podczas uciskania klatki piersiowej oraz łączność z siecią Wi-Fi, przez którą przekazywane są informacje o stanie urządzenia jego lokalizacji czy fakcie użycia. Pierwsza prezentacja tu:

https://www.youtube.com/watch?v=L6dPLPsZc2Q&index=2&list=PLtioJF_bTsV-qxKDA3qQNLOtZpS3ahunF

więcej...


W 2021 zaufali nam: