Aktualności


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   Następna

DefiMed - Gdyńska Firm Rodzinna został przedstawiony na portalu Gdyniaprzesiębiorcza.pl Zobaczcie jak działamy :)

 

https://www.facebook.com/firmyrodzinnegdynia/videos/491034205764381

 

 

więcej...


Fakty i mity o defibrylatorach AED. Czy jesteśmy przygotowani do ratowania ludzkiego życia ?

 

https://view.obiekty.org/pierwsza-pomoc-na-wyci%C4%85gni%C4%99cie-r%C4%99ki/0732114001630166120?p=1

 

więcej...


Po dwóch latach prac ustawodawczych Senat Włoch stanowił prawo, dotyczące wyposażenia publicznych miejsc pracy w defibrylatory AED. W każdej publicznej placówce (urzędy, dworce, lotniska, muzea, kina itp), w której pracuje 15 osób musi być defibrylator AED. Ustawa zobowiązuje także szkolenia dzieci w wieku szkolnym z RKO i obsługi AED. Przypomnijmy, że w Italii obowiązuje już prawo nakazujące  wyposażenie wszystkich placówek sportowych w AED. Tym samym Włochy są liderem w pracach legislacyjnych zobowiązujących do umieszczania defibrylatorów AED w przestrzeni publicznej.

więcej...


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, informujemy że mamy możliwość skonfigurowania modelu LIFEPAK CR2 Wi-Fi z językiem rosyjskim. W wielu regionach Polski, żyje i pracuje społeczność porozumiewająca się językiem rosyjskim. Otrzymywaliśmy wiele zapytań o możliwość komunikatów głosowych płynących w tym języku. Teraz możemy już zaoferować defibrylator AED który komunikuje się w języku polskim i rosyjskim. Wybór języka następuje za pomocą przycisku na panelu urządzenia.

więcej...


Dzięki wspólnej inicjatywie władz gminy oraz druhom, a w szczególności druhnie z Ochotniczej straży Pożarnej mieszkańcy Gminy Deszczno mogą czuć się bezpieczniej. To ważne aby w obecnej pandemicznej sytuacji nie czekać na karetkę pogotowia. Defibrylatory LIFEPAK CR2 trafiły do jednostek OSP z Brzozowca, Deszczna, Krasowca, Osiedla Poznańskiego i Ulimia. Dodatkowo jeden defibrylator dostępny dla wszystkich zawisł na zewnątrz budynku urzędu.

 

https://gorzowianin.com/wiadomosc/17036-gmina-kupila-defibrylatory-aed-piec-urzadzen-przekazala-jednostkom-osp.html

 

więcej...


W 2023 zaufali nam: