Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

28.11.2019 / Certyfikat Stryker

Przedstawiciele 19 podmiotów współpracujących z naszą firmą, którzy wzięli udział w warsztatach szkoleniowych otrzymali Certyfikaty Stryker. To potwierdzenie najwyższej jakość obsługi klienta i przygotowania naszych Partnerów pod względem merytorycznym, a to priorytety DefiMedu !

 

Defibrylator Lifpak CR2

 

więcej...


W dniach 10 - 11 października w Strykowie odbyło się spotkanie dystrybutorów marki LIFEPAK. Przedstawiciele 19 firm z całej Polski, podczas dwudniowych warsztatów i prezentacji mieli możliwość utrwalenia zalet i korzyści związanych z marką LIFEPAK. Jednak najwięcej emocji dostarczyły możliwości systemu komunikacji, powiadamiania i zarządzania siecią AED czyli LIFELINKcentral. Dodatkowo przedstawiciele producenta czyli Stryker Medical zaprezentowali szersze portfolio produktów, które już obecnie wzbudzają zainteresowanie klientów z tak zwanego "rynku nieszpitalnego" i wkrótce mogą trafić do klientów chcących zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników.

więcej...


                                                                                          

 

Ratowanie życia nigdy nie kończy się na wybraniu połączenia telefonicznego z pogotowiem. Wkrótce usługa dostarczania AED za pomocą dronów z będzie dostępna USA. Przeprowadzanie lotów transportowych przez drony w celu dostarczenia AED osobom cierpiącym na zatrzymanie krążenia zostało zatwierdzone przez Federalną Administrację Lotnictwa. Począwszy od 2020 r gdy dyspozytor zostanie powiadomiony o zdarzeniu NZK, oprócz wysłania karetki pogotowia, dostarczy także instrukcje dotyczące używania defibrylatora dostarczonego przez drona, aby umożliwić podjęcie działań awaryjnych szybciej niż przybycie ratowników medycznych.

Także w Kanadzie firma zarządzająca lotami dronów, właśnie zakończyła testy dostawy AED, a wyniki są bardzo obiecujące. Za każdym razem, gdy symulowali sytuację awaryjną, dron przybywał na miejsce przed zespołem ratownictwa w karetce.

więcej...


 

                                                 

Szybkość ma znaczenie !

LIFEPAK CR2 został poddany testowi porównawczemu. W teście porównano defibrylatory  wiodących producentów ZOLL i Philips. Wynik pokazał, że użytkownicy LIFEPAK CR2 mieli najszybszy czas umieszczenie oby dwóch elektrod, wykonanie pierwszego wstrząsu, a także CPR po pierwszym wstrząsie. Spośród wszystkich urządzeń LIFEPAK CR2 został również oceniony jako najłatwiejszy i najbardziej intuicyjny w użyciu !

więcej...


W pierwszym kwartale 2019 roku zakończyliśmy projekt obejmujący zaprojektowanie i wyprodukowanie stojaka dla defibrylatorów AED. Stojak pozwala na umieszczenie AED w dowolnym miejscu wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Za pomocą kapsuły Rotaid defibrylator jest zabezpieczony przed warunkami zewnętrznymi. Za pośrednictwem stojaka, defibrylator AED można teraz zamontować w każdym miejscu w zależności od potrzeb, a nie wg. możliwości zewnętrznych. Wyposażony w tablicę z piktogramem AED i instrukcją postępowania w przypadku wystąpienia NZK doskonale wpisuje się w program Publicznego Dostępu do Defibrylacji.

więcej...


W 2021 zaufali nam: