Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

To niewątpliwie dobra wiadomość dla wszystkich ! Wspólnie z Carrefour Polska podjęliśmy inicjatywę zabezpieczenia przestrzeni publicznej przed Nagłym Zatrzymaniem Krążenia w obiektach handlowych należących do tej znanej sieci. Pierwszy LIFEPAK CR Plus pojawił się w Galerii Grudziądzkiej, a kolejny w Galerii Śląskiej w Rybniku. Oczywiście AED znajdują się w oznakowanych szafkach z alarmem w miejscach bardzo dobrze widocznych i dostępnych dla wszystkich osób znajdujących się na terenie placówek. Jak zawsze nieodłącznym elementem takiej współpracy jest przeszkolenie pracowników z zakresu Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej z użyciem AED.

więcej...


Bardzo proszę ! Relacja i film instruktażowy z montażu Lifepaka CR Plus w przestrzeni publicznej ! Brawo za wytrwałość dla członków Stowarzyszenia Nasze Żelistrzewo.

http://24kaszuby.pl/kolejny-defibrylator-w-gminie/

https://www.youtube.com/watch?v=BE0rbKWirmw

więcej...


Program Powszechnego Dostępu do Defibrylacji ma kluczowe znaczenie w zabezpieczeniu publicznej przestrzeni przed zagrożeniem jakie niesie Nagłe Zatrzymanie Krążenia. Chcemy pochwalić i podziękować władzom Gminy Legnica, iż wychodząc na przeciw takim potrzebom systematycznie wdrażają ten program na terenie swoich obiektów. W końcowych dniach października zrealizowaliśmy kolejny element tego Programu. Oprócz instalacji kolejnych urządzeń ponad 300 pracowników Urzędu Miasta i Gminy zostało praktycznie przeszkolonych z algorytmu Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej z udziałem AED. Wiemy także, iż dzięki zaangażowaniu pracowniczek Urzędu Gminy nie powiedziano tam ostatniego słowa w zakresie Programu Powszechnego Dostępu do Defibrylacji !

http://www.portal.legnica.eu/aktualnosc-7810-dla_bezpieczenstwa_klientow_urzedu.html

więcej...


W ramach tygodniowego projektu szkoleniowego na terenie zakładu Schneider Electric w Szczecinku, jeden dzień był poświęcony Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej. W środę 21 października przeprowadziliśmy dla wszystkich pracowników dwóch zmian prelekcję na temat Nagłego Zatrzymania Krążenia, udzielania pomocy oraz korzyści płynących z posiadania AED. Dodatkowo odbyły sie warsztaty dla osób wyznaczonych do udzialania piewrszej pomocy na terenie zakładu. Omówiliśmy i przećwiczyliśmy RKO z AED oraz przeprowadziliśmy instruktaż z LIFEPAK'ami CR Plus, w które wyposażony został Schneider Electric.

więcej...


W październiku zakończyliśmy szkolenia RKO z użyciem defibrylatorów AED w polskich placówkach należących do grupy O-I będącej światowym liderem w produkcji opakowań szklanych. W hutach znajdujących się w Jarosławcu i Poznaniu odbyła się seria szkoleń dla wszystkich pracowników oddziałów. Oczywiście obecnie placówki te są wyposażone w defibrylatory AED marki LIFEPAK 1000, co w połączeniu ze wzrostem świadomości i umiejętności pracowników wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród osób zatrudnionych w tych zakładach !

więcej...


W 2021 zaufali nam: