Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   Następna

Spotkanie pasjonatów ratowania życia w Sopocie.

Byłem wczoraj na spotkaniu grupy RATOWNICTWO PO GODZINACH #44 TRÓJMIASTO w Sopocie. Głównymi postaciami wieczoru byli dr Tomasz Darocha z Krakowa i Ryszard Stykowski z Warszawy. Pierwszy to twórca systemu pozaustrojowego leczenia hipotermii głębokiej w Małopolsce, natomiast drugi wdrożył jedyny w Polsce system komunikacji i wczesnej defibrylacji na lotnisku Chopina. Byłem pod wrażeniem !!!

więcej...


Podczas wizyty w gdańskiej siedzibie firmy JEPPESEN pokazaliśmy na co stać LIFEPAK'i CR Plus.

Ze względu na żywe zainteresowanie uczestników tematem wczesnego dostępu do defibrylacji oraz możliwościami LIFEPAK'ów CR Plus było to bardzo udane przedsięwzięcie. Ilość pytań do prowadzącego świadczyła o dużym zrozumieniu tematu niesienia pierwszej pomocy. Młody zespół wytypowanych osób wykazał się dociekliwością ale też znajomością zagadnienia !

więcej...


20.03.2015 / Docenili LIFEPAKI

Dostęp do wczesnej defibrylacji w ostatnim czasie zapewnili kolejni pracodawcy.

Miło nam poinformować, iż wychodząc na przeciw potrzebie dostępu do wczesnej defibrylacji zalety i jakość rodziny defibrylatorów AED z rodziny LIFEPAK docenili między innymi:
WSK PZL Rzeszów S.A.
Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.
Viessmann Sp. z o.o.
Allcon Sp. z o.o. S.K.
Oraz kilka publicznych i prywatnych ośrdków zdrowia z całej Polski !!!

więcej...


Tym razem w Lotos Lab odbył się instruktaż AED połączony z ćwiczeniami praktycznymi BLS. Pracownicy tej spółki mogli przekonać się jak dużym wysiłkiem jest prowadzenie skutecznego i prawidłowego RKO.

W pliku PDF możecie zobaczyć materiał przygotowany przez służby BHP Lotosu.

pdfLotoSfera materiał BHP

więcej...


31.01.2015 / Kolejne LIFEPAKI.

LIFEPAKI dla swoich pracowników !

W styczniu 2015 kolejni nasi Partnerzy zdecydowali się podnieść bezpieczeństwo swoich pracowników. Dzięki zakupowi defibrylatorów z rodziny LIFEPAK oraz przeprowadzonych szkoleń w zakresie udzielania pierszej pomocy z użyciem AED do naszego grona dołączyli:
LOTOS Lab S.A. (relacja ze szkolenia wkrótce)
SteriPak Medical Sp. z o.o.
BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o.
Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych
Mamy nadzieję, iż nasze wysiłki w promowaniu idei powszechnego dostępu do wczesnej defibrylacji zaowocują dalszym wzrostem świadomości wśród naszych obecnych jak i potencjalnych Partnerów.

więcej...


W 2022 zaufali nam: