Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   Następna

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy stronę poświęconą w całości defibrylatorowi LIFEPAK CR2. Główne przewagi tego modelu, na czym polega powiadamianie i jak działa program LIFELINKcentral dostępny po zakupie AED; wszystkie dokumenty opisujące urządzenie; porównania z innymi AED czy też filmy instruktażowe - to wszystko znajdziecie TU:        https://www.lifepakcr2.pl/

 

więcej...


Od 2017 roku w gdańskich tramwajach pojawiły się defibrylatory LIFEPKA CR2. Dlaczego defibrylatory pojawiają się w środkach komunikacji publicznej i jaka jest rola DefiMed'u przeczytacie tu:

 

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/szkolenia-dla-potencjalnych-superbohaterow-kierowcy-i-motorniczy-ucza-sie-obslugi-defibrylatorow,a,126914

 

więcej...


Wielu zainteresowanych tematyką defibrylacji zastanawia się czy istnieją różnice między defibrylatorami AED i na czym one polegają. Dlaczego defibrylatory LIFEPAK są skuteczniejsze od innych ? Czy wielkość energii wstrząsu terapeutycznego podawanego przez AED ma znaczenie ? Czy lepiej stosować baterie specjalistyczne dedykowane danemu modelowi czy też popularne baterie "z kiosku" ? Na te i wszystkie inne pytania odpowiadaliśmy podczas dwudniowych warsztatów szkoleniowych w Strykowie. Prezentacje, dyskusja, wymiana doświadczeń, ćwiczenia - to były intensywne dwa dni.

więcej...


XII Mistrzostwa Polski OSP w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym odbyły się ponownie w Licheniu Starym. Nad brzegiem jeziora i na wodzie przez trzy dni odbywały się konkurencje pokazujące umiejętności strażaków ochotników w ratownictwie wodnym. Drużyny z całej Polski rywalizowały w poszczególnych konkurencjach jak i w klasyfikacji generalnej. DefiMed tradycyjnie ufundował nagrodę w postaci defibrylatora AED LIFEPAK CR Plus. Nagroda powędrowała do III drużyny w kategorii generalnej - OSP Licheń. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawziętej rywalizacji z organizatorom jak zwykle sprawnego przeprowadzenia zawodów.

więcej...


Podczas trzech dni Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych mieliśmy okazję zaprezentować defibrylatory marki LIFEPAK, które z powodzeniem są wykorzystywane przez ratowników różnych służb. Szczególną uwagę skupiliśmy na modelu LIFEPAK 1000. To właśnie defibrylator dedykowany dla grup ratowniczych (straż, wojsko, GOPR, WOPR, grupy poszukiwawcze), który może działać jak typowy AED, ale można go także skonfigurować pod potrzeby i umiejętności konkretnej grupy ratowniczej w trybie manualnym. Wyposażony w potężne ogniwo podające 400 wyładowań o energii 360 dżuli, wyświetlacz LCD monitorujący wykres krzywej EKG, bardzo wysoka odporność na warunki otoczenia sprawia, iż LIFEPAK 1000 to niedościgniony lider defibrylatorów w tym segmencie !

więcej...


W 2021 zaufali nam: