Aktualności


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   Następna

Tym razem intrukaż AED odbył się dla pracowników firmy LOTOS Kolej Sp. z o.o.

We wtorek 16 grudnia spotkalismy się z pracownikami spółki LOTOS Kolej (miałem okazję zobaczyć jak wygląda kanał serwisowy dla lokomotyw !). Podczas szkolenia omówione zostały zasady udzielania pierwszej pomocy, ale główny nacisk był położony na zapoznaniu się z korzyściami jakie daje defibrylator LIFEPAK 1000. Omówiliśmy możliwości tego urządzenia oraz sposób jego obsługi.

 

więcej...


Centrum Bankowości Bezpośredniej - podstawowe zabiegi resuscytacyjne oraz obsługa AED w oddziałach w Krakowie i Łodzi.

8 i 9 grudnia, przeprowadziliśmy szkolenie dla pracowników Centrum Bankowości Bezpośredniej w lokalizacji krakowskiej oraz łódzkiej. Głównym celem szkolenia było zapoznanie uczestników z protokołem postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowym elementem było  zaznajomienie kursantów z korzyściami i możliwościami jakie daje defibrylator LIFEPAK CR Plus. Zajęcia miały charakter teoretyczny jak i praktyczny.

więcej...


Mieliśmy przyjemność przeszkolić personel z AED !

Jako element związany ze sprzedażą defibrylatorów AED prowadzimy szkolenia instrukażowe w tym zakresie. Tak też się stało po zakupie przez Ministerstwo Zdrowia defibrylatorów LIFEPAK CR Plus. Jak się okazało personel pracujący w ministerstwie dzięki zaangażowaniu Głównej Specjalistki ds. BHP jest na bieżąco szkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy także z użyciem defibrylatora. Instruktaż ten był więc przypomnieniem z RKO i uzupełnieniem w zakresie AED.

więcej...


DefiMed AED uczestniczył w tym pikniku :)

18 września na terenie płockiego Orlenu odbyła się kolejna edycja pikniku dla służb ratownictwa i BHP. Celem tego wydarzenia była prezentacja nowoczesnych rozwiązań z tej dziedziny. Specyfika Orlenu wymaga aby tamtejsze służby wyposażone były w sprzęt o wysokiej technologi spełniający wymagania dla potencjalnych zagrożeń. DefiMed AED był uczestnikiem tego pikniku, gdzie zgodnie z naszą misją prezentowaliśmy  defibrylatory oraz urządzenia do wspomagania RKO.

więcej...